Kuidas müüa endale hasardist ostetud veekindlat wc-paberihoidjat…

Ortlieb-T-Pack_pr_originalMöödunud nädalavahetusel toimunud Matkajuhtide kokkutulekul leidis aset ka traditsiooniline matkavarustuse oksjon. Ja mis siin salata…see läks väheke näpuvahelt ära.  Ühel hetkel olin veekindla wc-paberihoidja uus ja uhke omanik.

Esimene mõte oli loomulikult, et mida kuradit ma nüüd tegin?!? Et mida sellega nüüd siis tehakse… Aga kui järgi mõtlema hakata, siis mõned head ja vajalikud küljed sellest ikkagi leiab.

Näiteks… Automatkal on peldikupaber vajalikul hetkel alati kadunud. Vajunud siis kuhugi istmete vahele või on sootuks maha kukkunud. Ühesõnaga, pole leitav ega niiskena/jäätununa ka kasutatav. Sellisel puhul tuleb erkvärviline kaitsekoorik väga kasuks. Ja teised plussid ilmnevad õues kasutades. Soetatud pakend kaitseb paberit väliste ilmastikutingimuste eest. Olgu selleks siis vihm, lumetuisk või muu niiske pinnas – rulli saab rahulikult käest ära panna ilma, et sellega midagi juhtuks. Samuti saab hoidiku tänu rihmalahendusele kuhugi riputada.

Ning loomulikult ei tasu alahinnata ka “odava populaarsuse” aspekti. Sellise veidra toote omanikuga tahavad kõik rääkida.