Toyota Adventure

16. juuni hommikul sõidab grupp Eesti automatkajaid kolmel autol vallutama Euraasia kõige idapoolsemat ligipääsetavat linna – Magadani. 50 päeva vältavale ja 28000-nde kilomeetrisele karude territooriume läbiva ekstreemse automatka teele jäävad Siberieestlaste küla – Kaseke, mille imetoredate inimeste seltsis peetakse Jaanipäeval maha suur küla 110. aastapäev. Raskesti läbitav Baikal-Amuuri matistraal “BAM”, ning kurikuulus “Road Of Bones”, mille osaks said sajad teed ehitanud sunnitöölised. Ning reisi kõige kaugemas punktis asuv “Starõi Tallinn” restoran.ToyotaAdventure

Teele asutakse kolme eriettevalmistusega matkamaasturiga, mis peavad hakkama saama mägede ja jõgedega, ning sõitma ka seal, kus selleks radasid napib. Elatakse laagrielu ning ööbitakse peamiselt autodes ja telkides. Reisiseltskonda kuulub 9 meest ja üks naine.
Sellest ettevõtmisest valmib 10-12 osaline matkasari, mis kajastab matkal ette tulnud seiklusi, õnne, raskusi ja ebaõnne, ning inimesi, kellega sellel matkal kokku satutakse. Olgu nendeks siis ehedusest ja sõbralikkusest pakatavad kohalikud külaelanikud või teised reisiseltskonnad, keda Venemaa teedel hulganisti erinevate vahenditega ringi vurab.

Reisist valmib 10-e osaline matkasari, mis on 2013 aasta algusest eetris ETV kanalil.

BLOGI: http://www.magadan2012.blogspot.com/

Magadan2012