The Dude

 

220px-Dudeism.svg

12065891_10201067940536507_5169519988103066317_nMina olen Väino Laisaar – seikleja, automatkaja ning matkasarju tootev reisioperaator, kes oma igapäevaleiba teenib erinevatele väljaannetele saateid, videoid ja artikleid tootes ning autoajakirjaniku-laadset tööd tehes. Ja et käed jõuetult rippu ei vajuks, juhin üritusi ja mänge ning  seiklen reisijuhi ametis. See on minu Töö/Elu, mis mind mu enda lahkel soovil mööda maailma ringi loobib – kord matku filmilindile jäädvustades ja maailma erinevates paikades kolades, kord uusi autosid testides ja üritusi ning seiklusi kajastades.

Ma olen seigelnud terve elu… nüüd seiklen lihtsalt suuremates mastaapides ja lasen eluvoolul ennast suure saatusesse uskujana läbi elu kanda.  Kogun vaikselt ette jäävaid riike ja naudin mõnusat, huvitavat ja rahulikku elu.

laisaar@matkafilm.ee

+372 5056777 To Do: Matkafilm.ee4x4reisid.eeMATKaTV, wroomer.ee

View Väino Laisaar's profile on LinkedIn

Reisimisest

Kes seda teab, millest see kõik alguse sai. Aga ütleme nii, et juurdumiseks just üleliia soodne minevik ei ole olnud. Väiksena sõitsime õe ja poolõega isa 011-e tagasitmel mööda Eestit ja Baltikumi ringi. Elasime telgielu ja sõime lõkkesööki. Paraku ei ole sellest ajast väga palju meeles. Mäletan Siguldat, mingit tsirkust ning eriti eredalt on meelde jäänud Klaipeda meremuuseum. Aga mis sa väiksest lapsest muud ootadki…

Noh… ja edasi läks juba oma rada. 34-ndaks eluaastaks olin elanud 17-s erinevas kohas. Sealhulgas neljas täiesti erinevas linnas. 2010-ndast hakkas vaikselt ka tööalaselt maailma-kondamiseks kiskuma. Ning tuurid aina tõusevad.

Olete ehk näinud kuidas kass talvel läbi akna teisel pool akent pekki nokkivaid tihaseid vaatab? Üleni pinges ja tõmbleva lõuaga. Vot, mul on enne reisi umbes sama.

Enamasti küsitakse ikka käsi kokku lüües: “Issand, kust see raha kõik võetakse?”  Vastus on lihtne. Ma teen tööd ja mulle antakse selle eest raha. Ja kuna ma rikkaks saada ei taha ning raha ja asjade nimel ei ela, siis vahetangi osa saadud mammonast ELU vastu. Õnneliku inimesena õnnestub mul paljudes kohtades ka täitsa niisama käia. Töö on selline.